Dolmar Skriňa SWAN SV2
Skriňa SWAN SV2 SWAN je jedinečný sektorový nábytok, ktorý ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru. SWAN sa bude vynímať v modernom i klasickom priestore a... Celý popis
Popis
Skriňa SWAN SV2
SWAN je jedinečný sektorový nábytok, ktorý ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru. SWAN sa bude vynímať v modernom i klasickom priestore a vytvoríte si s ním dokonalú obývaciu izbu, spálňu, pracovňu či detskú izbu. Túto krásnu kolekciu sektorového nábytku v jednoduchej a elegantnej forme si zamiluje každý klient, ktorý preferuje prirodzené farebné prevedenie. Sektorový nábytok SWAN je vyrobený z kvalitných materiálov najvyššej kvality. Z tejto jedinečnej a očarujúcej kolekcie je aj skriňa SWAN SV2, ktorá je vyrobená v nadčasovom farebnom prevedení dub nash / borovica andersen. Charakteristickou črtou skrine sú drevené nožičky, ktoré zdôrazňujú prestížny charakter nábytku. Šatníková skriňa je jedno - dverová s policami.
Materiál: lamino / ABS
Rozmery: (ŠxVxH) 45 x 185 x 52 cm
Farebné prevedenie: dub nash / borovica andersen
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 185 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |