Dolmar Skriňa Romero R1 Prevedenie: ľavé
193.00 €
Do obchodu
Skriňa Romero R1 je v ponuke v ľavom i pravom prevedení. Atraktívne farebné prevedenie dub canyon a wenge arusha je doplnené dizajnovými detailmi, ktoré... Celý popis
Popis
Skriňa Romero R1
je v ponuke v ľavom i pravom prevedení. Atraktívne farebné prevedenie dub canyon a wenge arusha je doplnené dizajnovými detailmi, ktoré dodajú miestnosti netradičný vzhľad. Systém v kontrastnej farebnej kombinácii duba canyon a Arusha. Nábytok má výrazné boky, dodá tak charakter a originalitu každému interiéru. Pomocou prvkov v ľavom a pravom prevedení, Vám dáva dostatok príležitostí pre rôzne kombinácie a rozloženie nábytku.
Materiál: LTD
Rozmery: (ŠxVxH) 80 x 192,5 x 58 cm
Rozmery: (ŠxVxH) 80 x 192,5 x 58 cm
Farebné prevedenie: dub canyon / arusha
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | ľavé |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Materiál | LTD |
| Výška | 193 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |