Dolmar Skriňa CORNETO L7 Farba: Jaseň coimbra / zelená
123.00 €
Do obchodu
Moderný sektorový nábytok CORNETO je vhodný do detskej i študentskej izby. Detský nábytok CORNETO ponúka množstvo úložného priestoru a vyrába sa v troch... Celý popis
Popis
Moderný sektorový nábytok CORNETO je vhodný do detskej i študentskej izby. Detský nábytok CORNETO ponúka množstvo úložného priestoru a vyrába sa v troch očarujúcich farebných kombináciách. Detská kolekcia CORNETO obsahuje zaujímavé prvky ako rohová skriňa či netradičný regál. Zostava detského nábytku CORNETO sa skladá z 16 segmentov a ponúka možnosť vytvoriť si vlastnú detskú izbu či študentskú izbu. Skriňa CORNETO L7 má praktické vnútorné rozloženie:
Materiál: lamino
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 188 x 40 cm
Farebné prevedenie:
- jaseň coimbra + zelená
- jaseň coiumbra + fialová
- biely briliant + dub nash
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Jaseň coimbra / zelená |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 188 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |