Dolmar Skriňa ARCHA AR2 Farba: dub wotan / biela
Skriňa ARCHA AR2 Skriňa ARCHA AR2 tvorí súčasť jednoduchej a elegantnej kolekcie ARCHA. Sektorový nábytok Archa predstavuje spojenie čistých línií a funkčných... Celý popis
Popis
Skriňa ARCHA AR2
Skriňa ARCHA AR2 tvorí súčasť jednoduchej a elegantnej kolekcie ARCHA. Sektorový nábytok Archa predstavuje spojenie čistých línií a funkčných prevedení jednotlivých prvkov, ktoré sa dokonalo hodia do každého moderného interiéru. Nábytok Archa osloví predovšetkým fanúšikov škandinávskeho, či severského štýlu bývania, kvôli svojej jednoduchosti, funkčnosti a minimalizmu. Vďaka týmto vlastnostiam však veľmi dobre vynikne takmer v každom priestore. Pomocou 12 prvkov sektoru Archa si dokážete vkusne a účelovo vyskladať modernú pracovňu, študentskú a detskú izbu, či predsieň. Všetky časti sektorovej zostavy ARCHA predstavujú kompaktný bezúchytový systém so širokým spektrom možností. Sektor je k dispozícii v arktickej bielej alebo v kombinácii s dub wotan. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, ABS hrana je odolná proti oderu a poškriabaniu. Skriňa ARCHA AR2 je 2-dverová, vo vnútri skrine nájdete štyri police a závesnú tyč na šaty.
-
biela
- dub wotan /biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Kvôli bezpečnosti a zachovaniu primeranej stability nábytku, by mal byť trvalo pripevnený k stene.
Parametre
| Farba | dub wotan / biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |