Dolmar Skriňa ARCHA AR1 FARBA: dub wotan
Skriňa AR1 je súčasťou kolekcie nábytku ARCA, ktorá predstavuje spojenie moderných línií a funkčnosti. Kolekcia je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky s... Celý popis
Popis
Skriňa AR1 je súčasťou kolekcie nábytku ARCA, ktorá predstavuje spojenie moderných línií a funkčnosti. Kolekcia je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky s ABS hranami, odolnými voči poškodeniu. Charakteristickou črtou nábytku je možnosť výberu farebného prevedenia, minimalistický vzhľad, moderný dizajn a bez-úchytkový systém. Kolekcia obsahuje viacero segmentov, ktoré Vám umožnia vytvoriť dokonalú nielen študentskú izbu, ale aj pracovňu, alebo predsieň.
Skriňa AR1 je 4-dverová a ponúka dve police a závesnú tyč.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: korpus a dvierka LTD 16mm
Farebné prevedenia:
- biela
- dub wotan / biela
Rozmer: (ŠxVxH) 80,1 x 195,2 x 52 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | dub wotan |
|---|---|
| Farba | biela / dub wotan |
| Šírka | 80,1 cm |
| Výška | 195,2 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Farba | Biela |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 100 cm do 200 cm |
| TYP SKRINE | Bez úchytov |
| Farba | dub |