Dolmar Šatníková skriňa WORSE W1
Moderný sektorový nábytok WERSO, predstavujúci čisté a elegantné línie, ale zároveň aj univerzálny vzhľad, vďaka ktorému vytvoríte dokonalú obývačku, alebo... Celý popis
Popis
Moderný sektorový nábytok WERSO, predstavujúci čisté a elegantné línie, ale zároveň aj univerzálny vzhľad, vďaka ktorému vytvoríte dokonalú obývačku, alebo detskú, či študentskú izbu. Charakteristickým znakom sú dizajnové úchytky, podčiarkujúce elegantný vzhľad. Sektorový nábytok WERSO je vďaka svojmu výnimočnému prevedeniu, vhodný do domácnosti milovníkov škandinávskeho, či luxusného štýlu.
Šatníková skriňa má vo vrchnej časti vešiakovú tyč a v spodnej policu.
Materiál: laminovaná doska / MDF
Farebné prevedenie: biela / antracyt / dub riviera
Rozmer: (ŠxVxH) 90 x 195,2 x 55 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | biela / antracyt / dub riviera |
|---|---|
| Materiál | laminovaná doska / MDF |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 195,2 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 100 cm do 200 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Riviera |