Dolmar Šatníková skriňa WORSE W1
Šatníková skriňa WORSE W1 Zbierka luxusného je ideálnym riešením pre všetky moderné domácnosti. Sektorový nábytok WORSE je stelesnením výnimočného dizajnu a... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa WORSE W1
Zbierka luxusného je ideálnym riešením pre všetky moderné domácnosti. Sektorový nábytok WORSE je stelesnením výnimočného dizajnu a nadčasovosti, vďaka čomu je vhodný aj do domácnosti milovníkov retro či škandinávskeho štýlu. Farebné prevedenie kolekcie Vás navyše zavedie do oázy pokoja a dobrého vkusu, nakoľko ponúka jemné a čisté farby. Elegantný dizajn podčiarknu zaujímavé úchyty. Šatníková skriňa WORSE W1 má vo vrchnej časti vešiakovú tyč a v spodnej časti má 1 policu.
Materiál: laminovaná doska, MDF
Rozmery (ŠxHxV): 90 x 55 x 195,2 cm
Farebné prevedenie: biela/ antracyt / dub riviera

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |