Dolmar Šatníková skriňa SWAN SV1
Šatníková skriňa SWAN SV1 SWAN je jedinečný sektorový nábytok, ktorý ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru. SWAN sa bude vynímať v modernom i klasickom... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SWAN SV1
SWAN je jedinečný sektorový nábytok, ktorý ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru. SWAN sa bude vynímať v modernom i klasickom priestore a vytvoríte si s ním dokonalú obývaciu izbu, spálňu, pracovňu či detskú izbu. Túto krásnu kolekciu sektorového nábytku v jednoduchej a elegantnej forme si zamiluje každý klient, ktorý preferuje prirodzené farebné prevedenie. je vyrobený z kvalitných materiálov najvyššej kvality. Z tejto jedinečnej a očarujúcej kolekcie je aj šatníková skriňa SWAN SV1, ktorá je vyrobená v nadčasovom farebnom prevedení dub nash / borovica andersen. Charakteristickou črtou šatníkovej skrine sú drevené nožičky, ktoré zdôrazňujú prestížny charakter nábytku. je dvojdverová s jednou policou a tyčou na zavesenie oblečenia.
Materiál: lamino / ABS
Rozmery: (ŠxVxH) 85 x 185 x 52 cm
Farebné prevedenie: dub nash / borovica andersen
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 185 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |