Dolmar Šatníková skriňa LAURA LAU 1 | biela
439.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa LAURA LAU 1 | biela Spojením klasického štýlu s modernými prvkami vznikla, ktorá je ideálnym riešením do svetlých interiérov. Celá zostava je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LAURA LAU 1 | biela
Spojením klasického štýlu s modernými prvkami vznikla, ktorá je ideálnym riešením do svetlých interiérov. Celá zostava je dizajnovo prepracovaná a zaujme už na prvý pohľad. Jednotlivé prvky poskytujú dostatok úložného priestoru a spolu s pohodlnou posteľou sa vzájomne doplňujú. Biela šatníková skriňa LAURA LAU 1 je dvojdverová a má jednu praktickú zásuvku.
Materiál: lamino 16 mm
Rozmer (ŠxVxH): 90 x 190,6 x 55 cm
Farebné prevedenie: biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Výška | 190,6 cm |
| Miestnosť | Spálňa |