Dolmar Šatníková skriňa GADDA GA1 FARBA: Fresco
Pôsobivý sektorový nábytok GAPPA, predstavujúci moderný a elegantný dizajn s čistými líniami. Nábytok je vyrobený z kvalitného materiálu a zároveň ponúka... Celý popis
Popis
Pôsobivý sektorový nábytok GAPPA, predstavujúci moderný a elegantný dizajn s čistými líniami. Nábytok je vyrobený z kvalitného materiálu a zároveň ponúka praktické prevedenie, s tichým dovieraním zásuviek. Charakteristickým znakom kolekcie je univerzálne farebné prevedenie, ktoré sa veľmi jednoducho kombinuje, s akýmkoľvek druhom nábytku.
Skriňa GAPPA má v ľavej časti 1 zásuvku a 2 dvierka, v pravej policu a vešiakovú tyč.
Materiál: laminovaná doska / MDF, podstavce sú plastové.
Farebné prevedenie:
- biela / jaseň horský
- fresco / jaseň horský
Rozmer: (ŠxVxH) 90,1 x 199,6 x 52 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Fresco |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Materiál | laminovaná doska / MDF |
| Farba | biela / jaseň horský, fresco / jaseň horský |
| Šírka | 90,1 cm |
| Výška | 199,6 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Farba | Biela |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 100 cm do 200 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |