Dolmar Šatníková skriňa GADDA GA1 Farba: Biela
Šatníková skriňa GADDA GA1 Moderne pôsobiaca sektorová kolekcia nábytku je vyrobená špeciálne pre zariadenie jedální, obývačiek či kancelárií. Celá kolekcia... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa GADDA GA1
Moderne pôsobiaca sektorová kolekcia nábytku je vyrobená špeciálne pre zariadenie jedální, obývačiek či kancelárií. Celá kolekcia pozostáva z niekoľkých praktických prvkov, ktoré sa navzájom spolu jednoducho kombinujú, a tak vytvárajú veľmi elegantný interiér. Zostava Gadda je vyrobená vo farebnom prevedení jaseň horský v kombinácií s bielou alebo sivou. Toto nadčasové farebné prevedenie vyzdvihuje jemné línie nábytku a dodáva mu pôsobivý vzhľad. Pre každodenné pohodlné používanie je nábytok doplnený o tiché zatváranie zásuviek. Šatníková skriňa Gadda GA1 má v ľavej časti 1 zásuvku a 2 dvierka, za ktorými sú police. V pravej časti je vo vrchnej časti polica a vešiaková tyč.

Farebné prevedenie:
-
biela / jaseň horský
-
fresco / jaseň horský


Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |