Dolmar Šatníková skriňa CARMELO LA1
224.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa CARMELO LA1 Pokiaľ si chcete zariadiť spálňu, máme pre Váš riešenie. Prepracovaná šatníková skriňa CARMELO LA1 ponúka množstvo úložného... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CARMELO LA1
Pokiaľ si chcete zariadiť spálňu, máme pre Váš riešenie. Prepracovaná šatníková skriňa CARMELO LA1 ponúka množstvo úložného priestoru prevedení v obľúbenej farebnej kombinácii dubu s čiernou. Lamely sú čoraz viac populárnejšie a vďaka čiernemu podkladu pôsobí zostava opticky väčšia. Celkový dojem dotvára čierny sokel a jednoduché čierne úchyty, ktoré v kombinácii s dubom wotan pôsobia veľmi elegantne. Šatníková skriňa CARMELO LA1 je dvojdverová s dvomi zásuvkami, jedny dvierka z toho sú s lamelami. Oceníte dostatok úložného priestoru a štýlové prevedenie skrine.
Materiál:
- korpus 16mm, 22mm (vrchná doska)
- MDF 32mm (lamelové dvierka)
- lamino 16mm (klasické dvierka)
- plastové úchytky
Rozmer (ŠxVxH): 90 x 193,6 x 52 cm
Farebné prevedenie: dub wotan / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Výška | 193,6 cm |
| Miestnosť | Spálňa |
| Miestnosť | Kancelária |