Dolmar Policová skriňa MONATA
Policová skriňa MONATA Vytvorte dokonalý priestor pre vaše malé poklady s kolekciou MONATA v neutrálnom farebnom prevedení a jednoduchých tvaroch. Detská izba... Celý popis
Popis
Policová skriňa MONATA
Vytvorte dokonalý priestor pre vaše malé poklady s kolekciou MONATA v neutrálnom farebnom prevedení a jednoduchých tvaroch. Detská izba MONATA v prevedení borovica andersen neponúka len vizuálnu eleganciu, ale aj praktické riešenia pre organizáciu a úložný priestor. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú odolnosť a dlhú životnosť. Priestranná policová skriňa MONATA 2D má dve dvierka a vďaka policiam má množstvo úložného priestoru. Umožnite svojim deťom rásť v prostredí, kde sa budú cítiť pohodlne a útulne.
- ŠxVxH: 58,6 x 191,4 x 40 cm
- hmotnosť: 48 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Dekor | Borovica |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Detská izba |
| Šírka | 58,6 cm |
| Výška | 191,4 cm |