Dizajnový paraván 6dielny Dekorhome
195.20 €
Do obchodu
Drevené prvky tohto paravánu boli vyrobené z masívneho dreva pavlovnie, vysoko kvalitného dreva, ktoré sa pestuje v Európe a je známe pre svoju ľahkosť a... Celý popis
Popis
Drevené prvky tohto paravánu boli vyrobené z masívneho dreva pavlovnie, vysoko kvalitného dreva, ktoré sa pestuje v Európe a je známe pre svoju ľahkosť a odolnosť.
Paraván zaujme svojimi ornamentmi a príjemným vzhľadom. Vďaka prierezom v hornej časti nepôsobí masvine a ponecháva v miestnosti svetlo a dojem priestoru. Je teda výborným predelom miestnosti, či už ho umiestnite do vstupnej haly, obývacej izby, spálne alebo do detskej izby.
Paraván je 6dielny a je dodávaný zostavený.
Farba:biela
Materiál:masívne pavlovniové drevo
Rozmery:šírka: 245 cmvýška: 170 cm
šírka dielu: 40 cm
Hmotnosť:9,5 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Paulownia |
| POČET DIELOV | 6 |
| VÝŠKA | 170 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 245 cm |
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| Hmotnosť | 9500.000g |