Dizajnový paraván 4-dielny Dekorhome
127.60 €
Do obchodu
Paraván alebo zástena neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú. Môžete ich použiť ako deliacu priečku v byte, kancelárii, reštaurácii, kaviarni či hoteli.... Celý popis
Popis
Paraván alebo zástena neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú. Môžete ich použiť ako deliacu priečku v byte, kancelárii, reštaurácii, kaviarni či hoteli.
Paraván sa skladá zo 4 dielov. Paraván je vyrobený z masívneho pavlovniového dreva a pozinkovaného kovu. Kovová časť je magnetická a vďaka tomu je možné túto časť nazdobiť podľa svojich predstáv. Každý paraván z masívneho dreva je jedinečný.
Farba:sivá / hnedá
Materiál:masívne drevo pavlovnia / pozinkovaný kov
Rozmery:šírka: 160 cmvýška: 170 cm
šírka dielu: 40 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané kompletne zostavené.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| VÝŠKA | 170 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| POČET DIELOV | 4 |
| DEKOR | Paulownia |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| Hmotnosť | 7000.000g |