Dig-net nábytok Vnútorná komoda IDEA ID-13 FARBA: Dub shetland
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farebné prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí Vašu... Celý popis
Popis
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farebné prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí Vašu spálňu najmä svojim vyhotovením, ktoré dodá spálni moderný dizajn. Vybrať si môžete z viacerých segmentov tohto nábytku, ktorý nájdete v našej ponuke.
Vnútorná komoda IDEA ID-13 má 3 praktické zásuvky, moderný bez-úchytkový systém, kde úchytky sú zafrézované. Komoda je vhodná ku šatníkovým skriniam kolekcia IDEA, prakticky s ňou vyriešite problém uloženia spodného prádla.
Materiál: laminát
Rozmer: (ŠxVxH) 50 x 60 x 47 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- sivá
- dub shetland
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Dub shetland |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 47 cm |
| Farba | biela / sivá / dub shetland |
| Materiál | laminát |
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| Farba | Béžová |
| POVRCH | Mat |
| Dekor | Dub |