Dig-net nábytok Skrinka Lenart Concept Pro CP-08 Farba: Biela
185.00 €
Do obchodu
Skrinka Lenart Concept Pro CP-08 je ideálna ako úložný priestor k posteli Concept Pro CP-01, má dvoje dvierka, za ktorými je vždy 1 polica. 2 otvorené police... Celý popis
Popis
Skrinka Lenart Concept Pro CP-08 je ideálna ako úložný priestor k posteli Concept Pro CP-01, má dvoje dvierka, za ktorými je vždy 1 polica. 2 otvorené police majú nosnosť 5 kg.
Ľudia často zápasia s nedostatkom miesta vo svojich bytoch. Jedným z výborných riešení je kúpa sklápacej postele, ktorá v noci slúži ako pohodlné lôžko a cez deň sa stáva nenápadnou súčasťou nábytku. Ďalším benefitom je jej nenápadnosť. Počas dňa, keď nie je rozložená, nikto nespozná, že je ukrytá za dverami skrinky. Sklápacie postele dokonale zapadajú do nábytkovej zostavy v každej miestnosti.
Materiál: lamino / ABS hrany
Farebné prevedenia:
- biela
- sivá
- biela / biely lesk
Rozmer (VxŠxH):
- 217 x 45 x 46 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 217 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |