Dig-net nábytok Skriňa PALMER PN-02
Skriňa PALMER PN-02 Skriňa PN-02 je súčasťou modernej kolekcie PALMER, ktorá Vám umožní vytvoriť dokonalú študentskú izbu. Nábytok je charakteristický svojim... Celý popis
Popis
Skriňa PALMER PN-02
Skriňa PN-02 je súčasťou modernej kolekcie PALMER, ktorá Vám umožní vytvoriť dokonalú študentskú izbu. Nábytok je charakteristický svojim mimoriadnym farebným prevedením a originálnymi úchytkami. Nábytok ponúka nielen kvalitný materiál, z ktorého je vyrobený, ale aj ABS hrany a praktické prevedenie. Kolekcia obsahuje viacero segmentov, ktoré Vám umožnia vytvoriť dokonalú izbu pre štúdium aj voľný čas a preto by nábytok nemal chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Skriňa ponúka na jednej strane praktické pevné police a na druhej vešiakovú tyč. Nábytok je dodávaný v demonte.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 191 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |