Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-22 Farba: Dub artisan
454.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-22 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-22 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-22
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-22 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa TIAR je vo farebnom prevedení dub artisan a biela. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska v hrúbke 16 mm / ABS hrany
Rozmery: (ŠxVxH) 180 x 215 x 63 cm
Farebné prevedenia:
Farebné prevedenia:
-
dub artisan
-
biela
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Dub artisan |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Spálňa |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 450 € |