Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-21
982.20 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-21 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-21 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR AR-21 je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-21
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-21 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR AR-21 je vyrobená z kvalitných materiálov. TIAR AR-21 je vo farebnom prevedení čierna/wenge mali. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska v hrúbke 16 mm / ABS hrany
Rozmery: (ŠxVxH) 160 x 218 x 57 cm
Farebné prevedenia: čierna/wenge mali
Farebné prevedenia: čierna/wenge mali
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 218 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 160 cm |
| Dekor | Wenge |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Spálňa |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 450 € |