Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-14 Farba: Biela
495.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-14 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-14 so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa TIAR... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-14
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-14 so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. TIAR je na výber v bielom, čiernom, dub shetland alebo biela / biely lesk farebnom prevedení. Šatníková skriňa TIAR má LED osvetlenie v cene. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska
Rozmery: (ŠxVxH) 220 x 215 x 63 cm
Farebné prevedenia:
- matte biela
- matte čierna
- dub shetland
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |