Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-08 Farba: Sivá
432.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-08 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-08 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-08
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-08 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa TIAR je na výber vo farebnom prevedení biela dub shetland. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska v hrúbke 16 mm / ABS hrany
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- dub shetland
- sivá
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Miestnosť | Spálňa |