Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-08 FARBA: Biela
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný dizajn a nadčasový vzhľad, ale aj luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej... Celý popis
Popis
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný dizajn a nadčasový vzhľad, ale aj luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, s ABS hranami, ktoré zaručujú dlhú životnosť nábytku. Kolekcia nábytku ARTI, sa skladá z komod a šatníkových skríň, ktoré Vám pomôžu vytvoriť spálňu s dokonalým vzhľadom a vďaka možnosti výberu farebného prevedenia, aj s nadčasovým dizajnom.
Materiál: laminovaná doska / ABS hrany / zrkadlo
Rozmer: (ŠxVxH) 203 x 215 x 60 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- dub shetland
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 203 cm |
| Výška | 215 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | biela / dub shetland |
| Materiál | laminovaná doska / ABS hrany / zrkadlo |
| Farba | Biela |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | So zrkadlom |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |
| Dekor | Dub |