Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-05 Farba: Biela
476.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-05 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-05 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-05
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-05 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska v hrúbke 16 mm / ABS hrany
Rozmery: (ŠxVxH) 200 x 215 x 63 cm
Farebné prevedenia:
Farebné prevedenia:
- biela
- čierna
- sivá
- dub stirling
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |