Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-03 Farba: Čierna
360.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-03 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-03 so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je vyrobená z... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-03
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-03 so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa TIAR má možnosť doobjednať LED osvetlenie v cene 45,-€. Záujem o LED osvetlenie je potrebné dopísať do poznámky vo Vašej objednávke. Táto dokonalá šatníková skriňa ARTI sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska
Rozmery: (ŠxVxH) 180 x 215 x 60 cm
Farebné prevedenia: dub shetland
Farebné prevedenia: dub shetland
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |