Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-02 Farba: Sivá
491.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-02 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-01 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-02
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-01 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa TIAR je na výber v rôznych farebných prevedeniach. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska v hrúbke 16 mm / ABS hrany
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 60 cm
Farebné prevedenia:
Farebné prevedenia:
- biela
- dub shetland
- sivá
- čierna
- wenge
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Wenge |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |