Dig-net nábytok Šatníková skriňa TIAR AR-01 Farba: dub stirling
590.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TIAR AR-01 Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-01 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TIAR AR-01
Elegantná šatníková skriňa TIAR AR-01 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. TIAR je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa TIAR je na výber v rôznych farebných prevedeniach. LED osvetlenie je v cene skrine, podčiarkne luxusný a elegantný dizajn nábytku. Táto dokonalá šatníková skriňa TIAR sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminovaná doska v hrúbke 16 mm / ABS hrany
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 63 cm
Farebné prevedenia:
- sivá
- čierna
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | dub stirling |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |