Dig-net nábytok Šatníková skriňa QUICK QB-03
Detská izba QUICK je nábytok, ktorý presne hľadáte. Zaujme svojím moderným dizajnom, perfektne vynikne v chlapčenskej aj dievčenskej izbe. Charakteristickým... Celý popis
Popis
Detská izba QUICK je nábytok, ktorý presne hľadáte. Zaujme svojím moderným dizajnom, perfektne vynikne v chlapčenskej aj dievčenskej izbe. Charakteristickým črtom celej kolekcie sú tri farebné odtiene. Teplý dekor dreva dub artisan, svetlo šedá a surová oceľ. Vďaka mnohým elementom z kolekcie vyskladáte pre vášho teenagera alebo teenagerku útulnú a priestrannú izbu. Dvojdverová skriňa s tyčou, s policami, zásuvkou, dvomi výklenkami a LED osvetlením. Moderný charakter skrine dodatočne zdôrazňujú tvarové, kovové rukoväte. Nábytok je vyrobený z odolnej laminovanej dosky zakončenej odolnou hranou ABS.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Detská izba |