Dig-net nábytok Šatníková skriňa MISSI MS-02
Detská izba MISSI je nábytok ako stvorený pre teenagerov a deti, ktorí uprednostňujú módny a univerzálny vzor. Kombinácia farieb je univerzálna - biele a... Celý popis
Popis
Detská izba MISSI je nábytok ako stvorený pre teenagerov a deti, ktorí uprednostňujú módny a univerzálny vzor. Kombinácia farieb je univerzálna - biele a svetlé drevo bude vždy vyzerať skvele. Vďaka univerzálnemu štýlu je nábytok SIMI vhodný do izby plnej farieb, ale vynikne aj v izbe s jednoduchým dizajnom. Menšia ale priestranná šatníková skriňa MISSI MS-02 s originálnym usporiadaním interiéru. Nájdete tam vešiakovú tyč na oblečenie, na ktorú môžete zavesiť šaty. Dodatočný úložný priestor je vytvorený policou vo vrchnej časti a policami na druhej strane skrine. Nábytok je vyrobený z odolnej laminovanej dosky, ukončenej odolnou hranou ABS.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Orech |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |