Dig-net nábytok Šatníková skriňa MISSI MS-01
Detská izba MISSI je nábytok ako stvorený pre teenagerov a deti, ktorí uprednostňujú módny a univerzálny vzor. Kombinácia farieb je univerzálna - biele a... Celý popis
Popis
Detská izba MISSI je nábytok ako stvorený pre teenagerov a deti, ktorí uprednostňujú módny a univerzálny vzor. Kombinácia farieb je univerzálna - biele a svetlé drevo bude vždy vyzerať skvele. Vďaka univerzálnemu štýlu je nábytok MISSI vhodný do izby plnej farieb, ale vynikne aj v izbe s jednoduchým dizajnom. Veľká a priestranná šatníková skriňa MISSI MS-01 s originálnym usporiadaním interiéru. Nájdete tam dlhú tyč na oblečenie, na ktorú môžete zavesiť oblečenie rôznych dĺžok. Dodatočný úložný priestor je vytvorený na poličke nad lištou a na spodnej časti šatníka. Nábytok je tiež vybavený dvoma zásuvkami, uzamykateľnou skrinkou s tromi vnútornými policami a dvoma otvorenými policami na knihy alebo dekorácie. Nábytok je vyrobený z odolnej laminovanej dosky, ukončenej odolnou hranou ABS.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Orech |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |