Dig-net nábytok Šatníková skriňa Luna LN-12
287.00 €
Do obchodu
Jedinečná šatníková skriňa LUNA LN-12 je vhodná najmä na zariadenie detských izieb, ktorým sa potešia najmä dievčatká. Šatníková skriňa je vyrobená vo... Celý popis
Popis
Jedinečná šatníková skriňa LUNA LN-12 je vhodná najmä na zariadenie detských izieb, ktorým sa potešia najmä dievčatká. Šatníková skriňa je vyrobená vo farebnom prevedení biela v kombinácií s ružovou čo dotvára v konečnom dôsledku veľmi príjemný kontrast. Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolná voči vode a mechanickému poškodeniu. Šatníková skriňa je dvojdverová so zásuvkou. Kolekcia LUNA je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila praktickosť ale zároveň krásny a moderný dizajn.
Materiál: lamino
Farebné prevedenia: biela / ružová
Farebné prevedenia: biela / ružová
Rozmery: (VxŠxH) 186 x 85 x 52 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Hĺbka | 52 cm |
| Výška | 186 cm |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| ROZMER | Dĺžka od 60 cm do 100 cm |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| Šírka | 85 cm |
| Police | Áno |
| Typ dverí | Dvojdverové |
| Vešiaková tyč | Áno |