Dig-net nábytok Šatníková skriňa Luna LN-01 2d
220.00 €
Do obchodu
Jedinečná šatníková skriňa LUNA So-01 2D je vhodná najmä na zariadenie detských izieb, ktorým sa potešia najmä dievčatká. Šatníková skriňa je vyrobená vo... Celý popis
Popis
Jedinečná šatníková skriňa LUNA So-01 2D je vhodná najmä na zariadenie detských izieb, ktorým sa potešia najmä dievčatká. Šatníková skriňa je vyrobená vo farebnom prevedení biela v kombinácií s ružovou čo dotvára v konečnom dôsledku veľmi príjemný kontrast. Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolná voči vode a mechanickému poškodeniu. Šatníková skriňa je dvojdverová so zásuvkou. Kolekcia LUNA je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila praktickosť ale zároveň krásny a moderný dizajn.
Materiál: lamino
Farebné prevedenia: biela / ružová
Farebné prevedenia: biela / ružová
Rozmery: (VxŠxH) 186 x 85 x 51 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Hĺbka | 51 cm |
| Výška | 186 cm |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Iba s vešiakovou tyčou |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| Šírka | 85 cm |
| ROZMER | od 100 cm do 200 cm |
| Police | Nie |
| Typ dverí | Dvojdverové |
| Vešiaková tyč | Áno |