Dig-net nábytok Šatníková skriňa Lenart BED CONCEPT BC-20 | sivá
339.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa Lenart BED CONCEPT BC-20 | sivá Moderná dvojdverová šatníková skriňa Lenart BED CONCEPT BC-20 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Lenart BED CONCEPT BC-20 | sivá
Moderná dvojdverová šatníková skriňa Lenart BED CONCEPT BC-20 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a nadčasový nábytok do svojho interiéru. Vďaka systému push to open je ľahko otvárateľná. Skriňa disponuje vešiakovou tyčou a policami, vďaka čomu sa zabezpečí dostatok miesta na uloženie oblečenia. V spodnej časti sa nachádza priestor napr.na odloženie kabeliek. Vďaka ABS hranám predídeme opotrebovaniu rohov. Nadčasová skriňa je skvelým riešením do malých priestorov spolu s ďalším nábytkom .
Materiál: laminovaná doska, HDF, ABS hrany
Rozmery:
- ŠxVxH: 101 x 218 x 55 cm
- hmotnosť: 95 kg
Farebné prevedenie: sivá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 218 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Hĺbka | 55 cm |
| Miestnosť | Spálňa |