Dig-net nábytok Šatníková skriňa IDEA ID-11 | biela
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farbené prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí Vašu... Celý popis
Popis
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farbené prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí Vašu spálňu najmä svojim vyhotovením, ktoré dodá spálni moderný dizajn. Vybrať si môžete z viacerých segmentov tohto nábytku, ktorý nájdete v našej ponuke. Nábytok je dodávaný v demonte.
Šatníková skriňa IDEA ID-11 má posuvné dvere a v strede zrkadlo. Vnútro skrine tvoria police, šatníková tyč a 2 zásuvky.
Materiál: laminát / zrkadlo
Rozmer: (ŠxVxH) 250 x 215 x 60 cm
Farebné prevedenie: biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 215 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | biela |
| Materiál | laminát / zrkadlo |
| Farba | Biela |
| TYP SKRINE | So zrkadlom |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |