Dig-net nábytok Šatníková skriňa IDEA ID-02 FARBA: Sivá
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farebné prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí vašu... Celý popis
Popis
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farebné prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí vašu spálňu najmä svojim vyhotovením, ktoré dodá spálni moderný dizajn. Vybrať si môžete z viacerých segmentov tohto nábytku, ktorý nájdete v našej ponuke. Nábytok je dodávaný v demonte.
Šatníková skriňa IDEA má zasúvacie dvere, zrkadlo, je vešiaková a má police.
Ku šatníkovej skrini si môžete doobjednať aj , ktorá je skvelá na odkladanie spodného prádla.
Materiál: laminát / zrkadlo
Rozmer: (ŠxVxH) 180 x 215 x 60 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- sivá
- dub san reno
- dub shetland
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| Dĺžka | 60 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 215 cm |
| Materiál | laminát / zrkadlo |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | So zrkadlom |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |
| Dekor | Dub |