Dig-net nábytok Šatníková skriňa DENTRO DT-01
Šatníková skriňa DENTRO DT-01, v modernom dizajne. Je tiež súčasťou nádherného sektorového nábytku do spálne DENTRO, predstavujúci nadčasové prvky. Je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DENTRO DT-01, v modernom dizajne. Je tiež súčasťou nádherného sektorového nábytku do spálne DENTRO, predstavujúci nadčasové prvky. Je vyrobený v nádhernom farebnom prevedení biela, v kombinácii s odtieňom dub styrling. Strieborné matné plastové úchytky, dotvárajú dokonalý vzhľad. Sektorový nábytok DENTRO, vytvorí z Vašej spálne dokonalú spálňu, s moderným dizajnom.
Materiál: laminát / ABS hrany / zrkadlo
Farebné prevedenie: biela / dub styrling
Rozmer: (ŠxVxH) 220 x 215 x 63 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Šírka | 220 cm |
| Výška | 215 cm |
| Hĺbka | 63 cm |
| Materiál | laminát / ABS hrany |
| Farba | biela / dub styrling |
| Farba | Biela |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | So zrkadlom |
| ROZMER | Dĺžka od 100 cm do 200 cm |
| Dekor | Dub |