Dig-net nábytok Šatníková skriňa DELILA ID-12
Šatníková skriňa DELILA ID-12 Sektorový nábytok DELILA je jemný a elegantný spálňový nábytok, je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Vďaka... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DELILA ID-12
Sektorový nábytok DELILA je jemný a elegantný spálňový nábytok, je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Vďaka orámovaniu pôsobí nábytok masívne, úchytky sú kovové, dodávajú nábytku moderný vzhľad. V spálni sa budete cítiť príjemne a pohodlne, môžete si užívať ničím nerušený spánok. V šatníkových skriniach a v komodách je množstvo úložného priestoru, už nebudete mať problém uskladniť oblečenie. Ak túžite po dokonalej spálni, vyskladajte si ju zo
Šatníková skriňa DELILA ID-12 má posuvné dvere, na jednej časti je zrkadlo. Vnútro skrine tvoria police a šatníková tyč. K šatníkovej skrini sa dá doobjednať vnútorná komoda ID-13, je skvelá na odkladanie spodného prádla.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |