Dig-net nábytok Šatníková skriňa DELILA ID-02 Farba: Dub shetland
Šatníková skriňa DELILA ID-02 Sektorový nábytok DELILA je jemný a elegantný spálňový nábytok, je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Vďaka... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DELILA ID-02
Sektorový nábytok DELILA je jemný a elegantný spálňový nábytok, je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Vďaka orámovaniu pôsobí nábytok masívne, úchytky sú kovové, dodávajú nábytku moderný vzhľad. V spálni sa budete cítiť príjemne a pohodlne, môžete si užívať ničím nerušený spánok. V šatníkových skriniach a v komodách je množstvo úložného priestoru, už nebudete mať problém uskladniť oblečenie. Ak túžite po dokonalej spálni, vyskladajte si ju zo sektorového nábytku DELILA. Šatníková skriňa DELILA ID-02 má posuvné dvere, v strednej časti je zrkadlo. Vnútro skrine tvoria police a šatníková tyč. K šatníkovej skrini sa dá doobjednať vnútorná komoda ID-13, je skvelá na odkladanie spodného prádla.

-
biela
-
sivá
-
dub shetland
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Dub shetland |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |