Dig-net nábytok Šatníková skriňa ARTI AR-17 FARBA: Biela
Úžasná sektorová zostava ARTI, predstavujúca nielen moderný vzhľad a nadčasový dizajn, ale ja luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej... Celý popis
Popis
Úžasná sektorová zostava ARTI, predstavujúca nielen moderný vzhľad a nadčasový dizajn, ale ja luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, s ABS hranami, ktoré zaručujú dlhú životnosť nábytku. Kolekcia nábytku ARTI sa skladá z komod a šatníkových skríň, ktoré Vám pomôžu vytvoriť spálňu s dokonalým vzhľadom a vďaka možnosti výberu farebného prevedenia, aj s nadčasovým dizajnom.
Materiál: laminované dosky / ABS hrany / zrkadlo
Rozmer: (ŠxVxH) 180 x 218 x 57 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- dub shetland
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 218 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
| Farba | biela / dub shetland |
| Materiál | laminovaná doska / ABS hrany / zrkadlo |
| Farba | Biela |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | So zrkadlom |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |
| Dekor | Dub |