Dig-net nábytok Šatníková skriňa ARTI AR-01 FARBA: dub stirling
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný dizajn a nadčasový vzhľad, ale aj luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej... Celý popis
Popis
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný dizajn a nadčasový vzhľad, ale aj luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, s ABS hranami, ktoré zaručujú dlhú životnosť nábytku. Kolekcia nábytku ARTI, sa skladá z komod a šatníkových skríň, ktoré Vám pomôžu vytvoriť spálňu s dokonalým vzhľadom a vďaka možnosti farebného výberu, aj s nadčasovým dizajnom.
Šatníková skriňa ARTI AR-01 má v cene aj LED osvetlenie.
Materiál: laminované dosky / ABS hrany / zrkadlo
Rozmer: (ŠxVxH) 250 x 215 x 63 cm
Farebné prevedenia:
- sivá
- dub stirling
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| FARBA | dub stirling |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 215 cm |
| Hĺbka | 63 cm |
| Materiál | laminovaná doska / ABS hrany / zrkadlo |
| Farba | sivá / dib stirling |
| Farba | Sivá |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | So zrkadlom |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |
| Dekor | Dub |