Dig-net nábytok Policová skriňa Lenart BED CONCEPT BC-21 | biely lesk
251.00 €
Do obchodu
Policová skriňa Lenart BED CONCEPT BC-21 | biely lesk Minimalistická jednodverová policová skriňa Lenart BED CONCEPT BC-21 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú... Celý popis
Popis
Policová skriňa Lenart BED CONCEPT BC-21 | biely lesk
Minimalistická jednodverová policová skriňa Lenart BED CONCEPT BC-21 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a moderný nábytok do svojho interiéru. Vďaka systému push to open je ľahko otvárateľná. Skriňa disponuje piatimi policami, vďaka čomu sa zabezpečí dostatok miesta na uloženie oblečenia. Vďaka ABS hranám predídeme opotrebovaniu rohov. Nadčasová skriňa je skvelým riešením do malých priestorov spolu s ďalším nábytkom .
Materiál: laminovaná doska, HDF, ABS hrany
Rozmery:
- ŠxVxH: 45 x 218 x 46 cm
- hmotnosť: 53 kg
Farebné prevedenie: biely lesk
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Materiál | Laminát |
|---|---|
| Výška | 218 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Spálňa |
| Hĺbka | 46 cm |
| Farba | Biela lesklá |