Dig-net nábytok Komoda MOILA IM-08
Detská a študentská kolekcia sektorového nábytku Imola v jedinečnom dizajnovom prevedení je snom každého dieťaťa, bez ohľadu na vek. Farebné prevedenie biela... Celý popis
Popis
Detská a študentská kolekcia sektorového nábytku Imola v jedinečnom dizajnovom prevedení je snom každého dieťaťa, bez ohľadu na vek. Farebné prevedenie biela alpská skvelo kontrastuje s grafitom, svetlosivou a s dekorom dreva v odtieni salisbury natural. Poskytuje dostatok priestoru pre zábavu a zároveň je skvelým miestom na plnenie školských povinností.
Kolekcia nábytku Imola ponúka rôzne segmenty ako skrine, regál, komody či postele, z ktorých si vyskladáte izbu presne podľa svojich predstáv.
Komoda Imola IM-08 má za dvierkami 2 police.
Farebné prevedenie: biela alpská / grafit / salisbury / svetlosivá
Materiál: laminát + MDF
Rozmer (ŠxVxH): 90 x 90 x 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| POVRCH | Mat |
| Šírka | 90 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |