Dig-net nábytok Komoda IDEA ID-06 FARBA: Biela
81.00 €
Do obchodu
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farebné prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí Vašu... Celý popis
Popis
Nábytok IDEA je určený do spálne a je ako stvorený pre pokojný odpočinok a relax. Príjemné farebné prevedenia pôsobia elegantne a zároveň útulne. Oživí Vašu spálňu najmä svojim vyhotovením, ktoré dodá spálni moderný dizajn. Vybrať si môžete z viacerých segmentov tohto nábytku, ktoré nájdete v našej ponuke. Nábytok je dodávaný v demonte.
Komoda IDEA ID-06 má bez-úchytkový systém, úchytky sú zafrézované.
Materiál: laminát
Rozmer: (ŠxVxH) 73 x 85 x 40 cm
Farebné prevedenie:
- biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 73 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | biela |
| Materiál | laminát |
| Farba | Biela |
| POVRCH | Mat |