Dig-net nábytok Komoda DENTRO DT-04
130.00 €
Do obchodu
Komoda DENTRO DT-04, v modernom dizajne. Je tiež súčasťou nádherného nábytku do spálne DENTRO, predstavujúci nadčasové prvky. Je vyrobený v nádhernom farebnom... Celý popis
Popis
Komoda DENTRO DT-04, v modernom dizajne. Je tiež súčasťou nádherného nábytku do spálne DENTRO, predstavujúci nadčasové prvky. Je vyrobený v nádhernom farebnom prevedení biela, v kombinácii s odtieňom dub styrling. Strieborné matné plastové úchytky, dotvárajú dokonalý vzhľad. Sektorový nábytok DENTRO, vytvorí z Vašej spálne dokonalé miesto, s moderným nádychom.
Materiál: laminát / ABS hrany / plast
Farebné prevedenie: biela / dub styrling
Rozmer: (ŠxVxH) 100 x 90 x 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | biela / dub styrling |
| Materiál | laminát / ABS hrany |
| Farba | Biela |
| Farba | Béžová |
| POVRCH | Mat |
| Dekor | Dub |