Dig-net nábytok Komoda ARTI AR-09 FARBA: Biela
162.00 €
Do obchodu
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný vzhľad a nadčasový dizajn, ale aj luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej... Celý popis
Popis
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný vzhľad a nadčasový dizajn, ale aj luxusné línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, s ABS hranami, ktoré zaručujú dlhú životnosť nábytku. Kolekcia nábytku ARTI, sa skladá z komod a šatníkových skríň, ktoré Vám pomôžu vytvoriť spálňu s moderným vzhľadom a vďaka možnosti výberu farbeného prevedenia, aj s nadčasovým dizajnom.
Materiál: laminovaná doska
Rozmer: (ŠxVxH) 160 x 90 x 42 cm
Farebné prevedenie:
- biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Šírka | 160 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | biela |
| Materiál | laminovaná doska |
| Farba | Biela |
| POVRCH | Mat |