Detský záhradný set so slnečníkom D3226 Dekorhome
52.50 €
Do obchodu
Táto detská sedacia súprava je ideálna pre dovolenku v kempe alebo na záhradu. Špeciálny design a dobré spracovanie v spojení s pre deti príjemným vzorom... Celý popis
Popis
Táto detská sedacia súprava je ideálna pre dovolenku v kempe alebo na záhradu.
Špeciálny design a dobré spracovanie v spojení s pre deti príjemným vzorom zaisťujú ideálny pocit pohody.
Vďaka pohodlným stoličkám a veľkému, výškovo nastaviteľnému slnečníku je hranie vonku veľmi zábavné.
Stolík ponúka dostatok priestoru pre hračky, jedlo a pitie a tieniaci dáždnik zaistí príjemné chvíle v prírode.
Stoličky sú vyrobené z kovu a kvalitného stopercentného polyesteru (210D Oxford), stôl je z polypropylénu a slnečník zo stopercentného polyesteru (170T).
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré je možné prehltnúť.
Farba:červená / žltá
Materiál:oceľ / látka 100% Polyester (210D Oxford) a (170T) / polypropylén
Rozmery stoličky:šírka: 36 cmhĺbka: 39 cmvýška: 50 cm
výška sedu: 26 cm
Rozmery stola:priemer: 50 cm
Rozmery slnečníka:priemer: 104 cmpriemer rúrky: 19/13 mm
Nosnosť:max. 35 kg
Hmotnosť:5 kg
Dodávané v demonte.
Obsah balenia:- 2x detská skladacia stolička- 1x stôl- 1x slnečník
Parametre
| TYP STOLA | Detský |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 104 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| OBSAH SETU | 1x slnečník |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| SKLADACIE | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| HĹBKA | 39 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 104 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| PRIEMER | 104 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 10000.000g |