Detský záhradný set LILY Biela
106.90 €
Do obchodu
Detský záhradný set LILY poskytuje deťom vlastný kútik na posedenie, ktoré sa stane ich obľúbeným miestom pre hry s kamarátmi, kreslenie alebo organizovanie... Celý popis
Popis
Detský záhradný set LILY poskytuje deťom vlastný kútik na posedenie, ktoré sa stane ich obľúbeným miestom pre hry s kamarátmi, kreslenie alebo organizovanie piknikov.
Tento set je možné umiestniť kamkoľvek na záhradu alebo terasu. Skladá sa z dvoch lavíc a stolíka a je vyrobený z kvalitného zdravotne nezávadného masívneho dreva, ktoré zaisťuje deťom pocit istoty a bezpečia.
Set je dodávaný v troch farebných prevedeniach, ktoré sa ľahko kombinujú so záhradným nábytkom a skvele ladia do každej záhrady. Po zmontovaní je set ako jeden kus. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné použitie
Farba:prírodná jedľa / bielaprírodná jedľa / modráprírodná jedľa / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne jedľové drevo
Rozmery:šírka: 108 cmhĺbka: 89 cmvýška: 50 cm
dĺžka stola a lavičiek: 89 cmvýška stola: 50 cmšírka stola: 35 cmšírka lavičiek: 17,5 cmvzdialenosť od zeme po lavičku: 28 cmšírka nôh stola: 8,5 cm
Nosnosť:130 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠTÝL | Detský |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| DEKOR | Jedľa |
| HĹBKA | 89 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 10000.000g |