Detská barová stolička MATRIX 2 Halmar Sivá
58.80 €
Do obchodu
Detská barová stolička MATRIX 2 zaujme svojím futuristickým dizajnom. Zadná časť je čalúnená bielou eko kožou, sedadlo a operadlo sú čalúnené látkou s... Celý popis
Popis
Detská barová stolička MATRIX 2 zaujme svojím futuristickým dizajnom. Zadná časť je čalúnená bielou eko kožou, sedadlo a operadlo sú čalúnené látkou s výrazným prešívaním.Stolička je výškovo nastaviteľná, má stabilnú centrálnu podnož z chrómovanej ocele.Stoličku MATRIX 2 ponúkame v 2 farebných variantoch.Farba:biela / sivábiela / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:eko koža / látka / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 48 cmhĺbka: 53 cmvýška: 92-104 cmvýška sedadla: 57-79 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:7,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 79 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7400.000g |