Designový LED paraván NEW YORK 160x180 cm (4-dielny)
148.50 €
Do obchodu
Drevený 4dielny dekoratívny LED paraván sa hodí do každej miestnosti. Rám je z dreva s potlačou a paraván je skladací. Táto zástena má pohodlne zabudovaný... Celý popis
Popis
Drevený 4dielny dekoratívny LED paraván sa hodí do každej miestnosti.
Rám je z dreva s potlačou a paraván je skladací.
Táto zástena má pohodlne zabudovaný neviditeľný časovač. Rozsvietite LED a po cca 4 hodinách sa svetlá automaticky vypnú. Funkciu časovača možno samozrejme tiež znova vypnúť stlačením vypínača.
Celková spotreba iba 0,03 kWh.
Napájací zdroj má USB pripojenie, ktoré môžete použiť samostatne, či už ako nabíjačku mobilného telefónu alebo na rozsvietenie paravánu.
Farba:viacfarebné - potlač New York
Materiál:plátno / jedľové drevo
Paravány dodávame v prevedení:4 dielny - 160 x 180 cm (28 diód)5 dielny - 200 x 180 cm (30 diód)
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Spotreba: 0,025kWh (cca 17mAh)
Parametre
| MATERIÁL | Masívne drevo |
|---|---|
| MATERIÁL | Plátno |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| FARBA | Potlač |
| POČET DIELOV | 4 |
| POČET DIELOV | 5 |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| ROZMER | 160x180 cm (4-dielny) |
| Hmotnosť | 12000.000g |