Chesterfield barová stolička FRIXON Dekorhome Sivá
364.30 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička má konštrukciu vyrobenú z chrómovanej ocele. Chrániče podlahy sú výškovo nastaviteľné. Stolička je čalúnená kvalitnou štruktúrovanou... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička má konštrukciu vyrobenú z chrómovanej ocele. Chrániče podlahy sú výškovo nastaviteľné. Stolička je čalúnená kvalitnou štruktúrovanou látkou.
Operadlo má dekoratívne prešívanie s gombíkmi a je tak skvelou voľbou k chesterfield nábytku vo Vašej domácnosti. Silne polstrovaný sedák prináša maximálne pohodlie pri stolovaní.
Farba:sivá / striebornámodrá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 60 cmvýška: 116 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 74 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 74 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 8000.000g |